Mali Konsept Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. şirketimize hoş geldiniz

Bağımsız denetim ve yeminli mali müşavirlik şirketimiz, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak çözümü birlikte yaratmaktadır.


BİZ KİMİZ?

Çok Değerli Meslektaşlarım,
Çok dinamik ve yeni bir anlayış ile kurulan Mali Konsept Şirketimiz; gerçek kişi ve şirketlere ait işletmelerin; muhasebe sistemlerini kurabilmekte ve sürekli geliştirebilmekte, muhasebe, finans ve mali konularda belgelere dayanarak inceleme ve denetim yapabilmekte, mali tabloların ve beyannamelerin yasa, yönetmelik ve genelge hükümlerine uygunluğunu inceleyebilmekte, finansal ve maliyet muhasebesi ilke ve standartlarına uygunluğunu kontrol edebilmekte, hesapları denetim standartlarına göre incelendiğini onaylayabilmektedir.

Şirketimiz, finansal muhasebede yeni eğilim ve etkileşimlere uygun olarak tasdik işlemlerini son derece dikkatli ve titizlikle yürütmektedir. Maliye Bakanlığının çıkardığı veya çıkaracağı Yönetmelikler özenle takip edilmektedir. Bu kapsamda; gerçek ve tüzel kişilerin mükellefiyet şekilleri, işkolları ve ciroları, döviz kazandırıcı işlemleri, ithalat ve ihracat tutarları, yatırım miktarları ve çeşitleri tasdik konuları içinde yer almaktadır. Tasdik konuları ile tasdike ilişkin usul ve esaslar ayrıntılı olarak sayfamızda ilan edilecek olup, ekonomik gelişmelere uygun olarak sürekli güncelleştirilecek ve değerlendirilecektir.
Şirketimiz, her türlü tasdik ve denetim işleminin doğruluğundan sorumlu bulunmaktadır. Üstün sorumluluk ve titiz çalışma anlayışına uygun olarak işletmelerinize hizmet vermeye hazırdır. Mali Yönetim ve Kontrol Sistemlerinin dikkatle izlendiği ve uygulamaların takip edildiği bir anlayışa sahip bulunmaktayız. Saydamlık ve hesap verebilirlik temel ilkemizdir. Sizleri Şirketimiz ile birlikte işbirliği yapmaya, var olan işbirliğini daha da geliştirmeye, birlikte başarmaya, birlikte yücelmeye ve birlikte paylaşmaya davet eder, sonsuz başarı dileklerimle saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Hasret ÇOMAK
Yeminli Mali Müşavir
Avukat

HEDEF ODAKLI

Şirketimiz genel çözümler yerine, müşterinin iş süreçlerini özümseyerek hedefe en kısa ve verimli bir şekilde ulaşılmasını sağlar.

devamı ...

EN İYİ YAKLAŞIM

Sektördeki 20 yılı aşan bilgi ve deneyimimiz ile müşterilerimizin vizyonuna uygun çözümler sunarız.

devamı ...

PLANLAMA

1 saatlik planlama ile uygulamada 7 saat tasarruf sağlandığının bilinciyle planlama sürecine önem veririz.

devamı ...

STRATEJİ TASARIMI

Müşterilerimizin sektörel yapı içerisindeki mali stratejilerini belirlemede yardımcı oluyoruz.

devamı ...

BAŞARI HİKAYELERİ

Müşterilerimiz ve Biz


Haberler

Antrepodaki Stokların Finansal Tablolara Etkisi: TMS ve VUK Uygulamaları

Yazarlar:Ömer EROĞLU* Emre ERGİN** E-Yaklaşım / Eylül 2011 / Sayı: 225 I- GİRİŞ Günümüzde yaşanan küreselleşme ve rekabet sonucunda, işletmelerin ithalat ve ihracat işlemleri artmaktadır. Türkiye’nin dış ticareti de hızlı bir şe...

Read Moreread_more

Maliye Bakanlığı’ndan Vergi İncelemelerine Yeni Yaklaşım

Vergi Denetim Kurulu Başkanlığında bulunan “Risk Analiz Merkezi” tarafından hazırlanan yazılım programı ile yeni kriterlere göre şirketlerin vergi incelemesi kapsamına alınması planlanmaktadır. Bu kriterlerin neler olduğu hakk...

Read Moreread_more

OFİS

İstanbul Ofis

  • Mali Konsept
    Mimar Sinan Mah. Uncular Cad.
    Öztürk İş Merkezi No:28 Daire: 4
    Üsküdar / İstanbul

  • Telefon: +90 216 - 201 16 17
  • Faks: +90 216 - 201 16 19
  • E-posta: info@malikonsept.com