Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle hizmetlerini sunan büromuz;

- Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

- Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

- Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindedir.

- Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.

- Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir.

- Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.

- Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.

- Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.

NELER YAPARIZ ?

Yeni Türk Ticaret Kanunu ile KOBİ’lerin yeni doğan ihtiyaçlarını karşılayan firmamız başta Bağımsız Denetim olmak üzere aşağıdaki konularda hizmet sunmaktadır:

DENETİM HİZMETLERİ

İşletmenize ait finansal tablolarınızın bağımsız denetimden geçirilmesini kapsamaktadır.

DEVAMI...

VERGİ VE MALİ HUKUK

Yönetim Danışmanlığı (stratejik, operasyonel, taksiksel ve duruma bağlı planlamalar; vizyon; misyon; SWOT (GZFT) Analizi; üst yönetici koçluğu; finansçı olmayan yöneticiler için finans eğitimi; bilgi işlem yönetim raporlama sürecinin incelenmesi; ..

DEVAMI...

EĞİTİM

Yeni TTK eğitimi, Yeni TFRS’ye göre muhasebe kayıtları, Bağımsız denetime hazırlık, İşletme bünyesinde gereksinim duyulan diğer süreçler ile ilgili eğitimler. Üst düzey yöneticilere yönetim finansı koçluğu.

DEVAMI...