Muhasebe Yönetimi Danışmanlığı:

Son yıllarda meydana gelen sürekli değişimler  ve  gelişmeler şirketleri önemli ölçüde etkilemiştir  ve  Artan yükümlülüklerle birlikte, daha iyi bir muhasebe organizasyonun varlığı şirketler için çok önemli bir hale gelmiştir.

Günümüz ve gelecek rekabet koşullarında tutunma çabası içinde olacak şirketlerin, şartlara uygun bir muhasebe sistemine ve organizasyon yapısına sahip olmaları gerekmektedir.

Globalleşen dünyanın bir köşesinde olan Türkiye`de de herşey gibi muhasebe’nin tüm uygulamalarıda standartlar çerçevesinde hazırlanıyor. Her ne kadar Uluslararası Muhasebe Standartları`na TFRS, TMS  lere uygun bir kayıt sistemi şuan için ertelenmiş olsada  Uluslararası Muhasebe Standartları`na uygun muhasebe sistemi organizasyonu şarttır gelecekte sorun yaşamamanız  için, Bu konuda yaşayacağınız her türlü sorunda yardımınıza hazırız.

Ülkemizde şuan için zorunlu olarak uygulanan VUK. nununa ekli  MSUGT.’leri kapsamında uygulanan muhasebe ve raporlama standartları ve tek düzen hesap planı kapsamında Genel (Finansal) Muhasebe, Maliyet Muhasebesi ve Yönetim Muhasebesi kayıt ve raporlamalarında yaşayacağınız her türlü sorun yerinde veya online çözüme kavuşturulur.

 

Muhasebe Yönetimi Danışmanlığı Hizmetlerimiz:

. Muhasebe Hesap Planı,

. Muhasebe Defter Sistemi,

. Muhasebe Belge Sistemi,

. Muhasebe Kayıt Sistemi,

. Muhasebe Kontrol Sistemi,

. Muhasebe Raporlama Sistemi,